Oferta Serwisowa


USZKODZONY EKRAN, PĘKNIĘTA SZYBKA? WYMIANA WYŚWIETLACZY I PANELI DOTYKOWYCH

W naszym serwisie wymienisz uszkodzony wyświetlacz oraz pęknięty ekran dotykowy w większości modeli telefonów i tabletów dostępnych na rynku.

Nie trać czasu! W miarę możliwości większość usług tego typu wykonujemy w 1-2 dni. Profesjonalnie zdemontujemy rozbitą szybkę Twojego telefonu i założymy nową. Stosowane przez nas specjalistyczne Kleje Loca oraz oca ,taśmy montażowe pozwalają na idealne dopasowanie ekranu oraz zapewniają trwałość wykonanej usługi.

W telefonach Samsung z serii Galaxy możemy zapewnić Profesjonalne wykonanie usługi wymiany wyświetlacza  oraz bardzo konkurencyjną cenę!

Pamiętaj! Tylko zostawanie oryginalnych wyświetlaczy AMOLED pozwoli zachować gwarancję na Twój telefon!


TELEFON SIĘ NIE WŁĄCZA? MA BLOKADĘ SIM-LOCK? NAPRAWA I AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Twój telefon zawiesza się ? Uszkodził się podczas aktualizacji ? Oprogramowanie nie działa poprawnie? Brand operatora nie przypadł Ci do gustu lub denerwują Cię niepotrzebne nakładki oraz aplikację zainstalowane przez operatora? Dla nas to nie problem! U nas możesz naprawić oprogramowanie w swoim telefonie, aktualizować system do najnowszej wersji oraz dograć brakujący język. Bogate doświadczenie oraz specjalistyczne urządzenia pozwalają nam naprawić oraz dostosować oprogramowanie do Twoich potrzeb.

Jeśli Twój telefon posiada branding operatora lub posiada niepotrzebne aplikację które tylko zajmują pamięć Twojego telefonu, przyjdź do nas i ciesz się urządzeniem wolnym od tego rodzaju nakładek.

W naszym serwisie pozbędziesz się wszelkich blokad z telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów. Usuwamy blokady sim-lock oraz kody blokady z większości telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów dostępnych na rynku. Jeśli zapomniałeś hasła do swojego telefonu, my pomożemy odblokować Twoje urządzenie.


ZEPSUPTY PORT USB, MIKROFON LUB GŁOŚNIK? WYMIANA PORTÓW, GŁOŚNIKÓW I GNIAZD

Zajmujemy się wymianą uszkodzonych elementów takich jak:

– głośniki Rozmów oraz Głośniki dzwonków

– gniazda ładowania oraz złącza systemowe

– mikrofony

– taśmy LCD

– obudowy oraz pojedyncze ich elementy

oraz innych elementów które uległy uszkodzeniu w Twoim urządzeniu.


ROZLANY SOK, ULEWNY DESZCZ, UPADEK, A MOŻE… NAPRAWA ZALANYCH I USZKODZONYCH URZĄDZEŃ

Telefon wpadł do wody, przestał działać po kontakcie z cieczą, rozmowa na deszczu okazała się zabójcza dla Twojego telefonu, a może upadł i się nie uruchamia? Spokojnie!

Naprawy tego typu nie sprawiają nam większych problemów, doświadczenie, urządzenia do usuwania wilgoci oraz specjalistyczne preparaty chemiczne do czyszczenia pomogą nam przywrócić Twój telefon do stanu użytkowania.

Zlecając nam naprawę masz pewność że Twój telefon trafi we właściwe ręce.


MASZ iPHONA LUB iPADA? KOMPLEKSOWY SERWIS URZĄDZEŃ APPLE

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe urządzeń firmy Apple. Specjalizujemy się w naprawach iPhonów oraz iPadów wszystkich generacji.

Jeśli Twoje “Jabłko” uległo uszkodzeniu a autoryzowany serwis odmówił naprawy lub zaproponował wymianę urządzenia na Twój koszt koniecznie skontaktuj się z nami.

Stłuczony wyświetlacz, przycisk Home nie działa, włącznik nie reaguje? U nas naprawa w bardzo konkurencyjnej cenie – zapytaj!