O Firmie

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie diagnostyki i napraw sprzętu GSM. Głęboki nacisk kładziemy na jakość oferowanych usług. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1998. w branży telefonii stacjonarnej (dział serwisu oraz R&D) szwedzki koncern DORO, następnie w 2003r. poszerzyliśmy ofertę o rynek GSM, PC i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku telefonii komórkowej oraz serwisu elektroniki, usuwaniu blokad SIMLOCK, zmianie oprogramowania oraz języków w telefonach GSM. Specjalizujemy się w branży telefonii komórkowej, stacjonarnej, oraz komputerowej i multimediów. Nasi stali Klienci cenią w szczególności jakość i profesjonalizm. Prowadzimy firmę w Krakowie przy ulicy Balickiej 39 .Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 17.00.

Współpracujemy z wieloma Komisami na terenie Krakowa, Limanowej oraz Mszany Dolnej.

Oferujemy również serwis sprzętu komputerowego w szczególności komputerów PC, Notebooków,konsol do gier, Komputerów i urządzeń Apple oraz urządzeń Mp3/Mp4

Dodaj komentarz